SPIE Polska zaprasza na ogólnopolskie seminarium, warsztaty projektowe i forum wystawców pt. "Praktyka stosowania przepisów techniczno-budowlanych i ochrony przeciwpożarowej", które odbędą się w dniach 23-24 maja w Warszawskim Domu Technika.

 

 

SPIE Polska przedstawi praktyczne przykłady z wielu dokonanych realizacji instalacji ochrony przeciwpożarowej, a także zaprezentuje unikalne rozwiązanie – wysokociśnieniową mgłę wodną AQUASYS.  

 

Technologia AQUASYS stosowana jest głównie w przemyśle oraz nowoczesnym inteligentnym budownictwie biurowym i jako jedyny system wśród dostępnych na rynku, AQUASYS jest zgodny z normą VdS, ściśle dotyczącą projektowania i montażu systemów mgły wodnej VdS 3188.

Komponenty naszych systemów, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, mogą stać się atrakcyjnym wizualnie elementem architektury wnętrz lub też integralnym, praktycznie niewidzialnym, elementem budynku. Nasze systemy wysokociśnieniowej mgły wodnej służą różnym celom z zakresu bezpieczeństwa z uwzględnieniem indywidualnych wymogów technicznych i konstrukcyjnych budynków.

Przyjdź i dowiedz się o naszej pełnej ofercie systemów przeciwpożarowych i innych rozwiązaniach dla budynków.

 

Kontakt: Piotr Przybyłek, Key Account Manager, tel: 600 040 731, p.przybylek@spie-agis.com

 

 

Więcej informacji i rejestracja:

http://www.seminarium.sitp.org.pl/ 

 

 

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

zapytanie ofertowe PL

Wypełnij poniższy formularz, aby przedstawiciel SPIE Polska mógł skontaktować się z Tobą

Imię i nazwisko(*)
Invalid Input

E-mail(*)
Invalid Input

Nazwa firmy(*)
Invalid Input

Telefon(*)
Invalid Input

Miasto(*)
Invalid Input

Rozwiązania(*)
Invalid Input

Wszystkie pola są wymagane

(*)

Invalid Input